SOPO òptica comunicació Co, Ltd fundada el 2009, com un més grans fabricants i proveïdors de components òptics passius de fibra i equips. Amb experiències riques en el disseny i fabricació de fibra òptica passiva components i equips, amb sistema de control de qualitat, avançats equips de fabricació i treballadors altament qualificats, hem creat bona relació amb un munt de la famosa companyia de comunicació. Oferim una àmplia gamma de productes incloent aïllant òptic, nucli RNC, col·limador, WDM sèrie, interruptor òptic, Circulador òptic i així successivament. Excepte peces estàndards, podem oferir peces personalitzades segons l'especificació del client també.

Centre de notícies

newscenter CWDM SFP Transceiver Mòdul 1270nm-161...

Mòdul de transceptor CWDM SFP 1270nm-1610nm Longitud d'ona, fibra SMF, connector LC, fi...

Comunicacions

Contacti amb nosaltres
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adreça: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Xina

Telèfon: +86-755-23124132

Enviar per fax: 86-755-23774378

Correu electrònic: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop