1 m (3 pies) MTP Femella a MTP Femella 12 Fibres OM3 50/125 Multimode Trunk Cable, Tipus B

1 m (3 pies) MTP Femella a MTP Femella 12 Fibres OM3 50/125 Multimode Trunk Cable, Tipus B

1 m (3 peus) MTP Femella a MTP Femella 12 Fibres OM3 50/125 Multimode Trunk Cable, Tipus B

Function

1 m (3 peus) MTP Femella a MTP Femella 12 Fibres OM3 50/125 Multimode Trunk Cable, Tipus B

Especificacions del producte

Connector A MTP femella (sense pinyó) Connector B MTP femella (sense pinyó)
Mode de fibra OM3 50 / 125μm Longitud d'ona 850 / 1300nm
Tipus polonès UPC a la UPC Ràdio Mini Bend 30mm
Pèrdua d'inserció 0.35dB màx. (Tipus 0.15dB). Pèrdua de retorn ≥20 dB
Jaqueta DO 3.0mm Jaqueta per cable LSZH
Instal·lació de càrrega de tracció 100 N Carrega de tracció a llarg termini 50 N
Temperatura del magatzem -40 ° C a + 85 ° C Temperatura de funcionament -10 ° C a +70 ° C



Aprofitant-se d'àmplia experiència i coneixements, SOPO és coneguda com una de les majors fabricants de femelles de 1 m (3 pies) mtp per a mtp femella 12 fibres om3 50/125 cable trunk multimode, tipus b per la seva alta qualitat i productes de baix preu i excel·lents servei. Si us plau, compreu productes barats fabricats a la Xina des de la nostra fàbrica.
Hot Tags: 1 m (3 pies) mtp femella a mtp femella 12 fibres om3 50/125 cable trunk multimode, tipus b fabricants, fàbrica, fet a Xina, qualitat, baix preu, barat
Productes relacionats
Contacti amb nosaltres
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adreça: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Xina

Telèfon: +86-755-23124132

Enviar per fax: 86-755-23774378

Correu electrònic: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop