Fibra a Ethernet convertidor A10-100-1000 m Media Converter i fibra per mitjans de comunicació Ethernet

Fibra a Ethernet convertidor A10-100-1000 m Media Converter i fibra per mitjans de comunicació Ethernet

Sèrie de FM-3100 Descripció 10/100/1000 convertidor de mitjans de comunicació M Ethernet adopta tecnologia de commutació per complir amb la conversió de mitjans de comunicació.

Function

Descripció
FM-3100 sèrie 10/100/1000 convertidor de mitjans de comunicació M Ethernet adopta tecnologia de commutació per complir amb la conversió de mitjans de comunicació. Es compleix amb IEEE802.3z i IEEE802.3ab les normes i dóna suport a dos tipus de mitjans de comunicació xarxa connexions: 10 /100/1000Base-T i SX/1000Base-LX. Inter-converteix senyals elèctrics de 10/100/1000Base-T parells trenat amb senyals òptics de 1000Base-SX, ampliant la distància de transmissió d'una xarxa de 100 m mitjançant cables de coure a 220 metres (mida de fibra: 62.5/125μm)/550m (mida de fibra: 50/125μm) mitjançant cables òptics de fibra. Suporta transmissió en doble fibra multimode; fibra dual monomode, monomode fibra individual.
Característiques
• Suport a Inter-conversió entre 10/100/1000Base-TX i 1000Base-SX
• Suport a dúplex complet i meitat dúplex i la seva auto-percebut
• Suport a connexió creuada automàtica d'interfícies de parell trenat, facilitant la instal·lació i posada en funcionament sistema
• Suport a la transmissió de paquets VLAN extra llargs
• Donar suport a qualitat de servei (QoS) i assegurar la transmissió de paquets de VoIP
• Suport a STP per formar una xarxa redundant
Aplicacions
• 10/100/1000Mbps ràpid xarxa Ethernet òptica llarga distància transmissió

Especificacions d'actuació

Paràmetre

Especificacions

Mode d'accés

10/100/1000Mbps

Estàndard

IEEE802.3ab 1000Base-T, IEEE802.3z SX/1000Base-LX Gigabit thernet, IEEE802.1qVLAN,
IEEE802.1p QoS, IEEE802.1d arbre d'expansió

Longitud d'ona

Mulitmode:850; Sol-modalitat: 1310 / 1550nm

Distància

Categoria 5 retorçat parell: 100m
Fibra: multi-mode de 50/125,62.5/125μm (la màxima distància fins a (220 m o 550 m)
Fibra: sol-mode de 8/125,8.7/125,9/125,10/125μm (màxim a distància de fins a 20-80 km)

Portuària

Un port RJ45:
Per connectar STP/UTP categoria-5 retorçat parells
Un port d'òptica:
Fibra multimode, dual: SC (50, 62,5/125μm)
Monomode, doble fibra: SC o FC (9/125μm)
Sola fibra sola manera: SC o FC (9/125μm)

Mitjà de la conversió

Conversió dels mitjans de comunicació

MAC address de taula

1K

Espai de memòria intermèdia

256kbit

Control de flux

Dúplex complet: flux de control;
Meitat dúplex: contrapressió

Retard

Magatzem i reenviament: 9.6μs; Tall-a través: 0.9μs

BER

andlt, 19-9

MTBF

100.000 hores

Indicador LED

PWR (Alimentació), FX ENLLAÇ (acció enllaç òptic), TP LINK1000 (retorçat parell link1000M),
TP LINK100 (parell trenat enllaç 100m), TP ACT (enviament de paquets de parell trenat)

Font d'alimentació

DC5V 1A (externes), AC220V 0.5A / DC-48 (intern)

Consum d'energia

5 W

Temperatura de funcionament

-10 ~-55 º C

Funcionament humitat

5%~90%

Manté la temperatura

-40 ~ 70 º

Manteniment de la humitat

5% ~ 90% no-condensació

Dimensions

Font d'alimentació externa: 26mmx 70 mm x 95 mm
Font d'alimentació interna: 30 mm x 110 mm x 140 m

Demanar informació

Model de

longitud d'ona

Fibra

Portuària de TX

Mode de fibra

Potència TX (dBm)

RX Sen.
(dBm)

Distància

FM-3100-02

850nm

SC/ST

RJ-45

MM, dúplex

-17~-12

≤-20.0

550m

FM-3100-L2

1310nm

SC/FC

RJ-45

SM, dúplex

-3~-8

≤-23.0

20km

FM-3100-L4

1310nm

SC/FC

RJ-45

SM, dúplex

-3~-0

≤-25.0

40km

FM-3100-L6

1310nm

SC/FC

RJ-45

SM, dúplex

andgt; 1

≤-27.0

80km

FM-3101-L2A

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, BI-DI

-8~-3

≤-23.0

20km

FM-3101-L2B

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, BI-DI

-8~-3

≤-23.0

20km

FM-3101-L4A

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, BI-DI

-3~0

≤-23.0

40km

FM-3101-L4B

T1550/R1310

SC

RJ-45

SM, BI-DI

-3~0

≤-23.0

40km

FM-3101-L6A

T1490/R1550

SC

RJ-45

SM, BI-DI

-3~0

≤-23.0

60km

FM-3101-L6A

T1550/R1490

SC

RJ-45

SM, BI-DI

-3~0

≤-23.0

60km

PDF
10-100-1000M-Media Converter

Descripció
Convertidor de mitjans de comunicació FM-11 series Ethernet pot interconvert senyals elèctrics de 10Base-T, 100Base-TX retorçat parells amb senyals òptics de 100Base-FX. S'estén la distància de transmissió de xarxa de 100m mitjançant cables de coure de 120km via cable òptic de fibra. Permet les dades a transmetre en dos diferents mitjans d'instal·lacions elèctriques i xarxes òptiques per la tecnologia de dades enllaç L2 magatzem i reenviament o de PHY L1 tall-a través). Suporta transmissió multimode de fibra dual, monomode doble fibra monomode fibra individual.
Característiques
• 0/100Mbps auto-percebut, de facilitar l'actualització de la xarxa
• Nucli de commutació eficient predefinit per aplicar el control de flux i reduir l'emissió de paquets
• Full-duplex i auto-intuïa meitat dúplex
• Suport a connexió creuada automàtica d'interfícies de parell trenat, facilitant la instal·lació i posada en funcionament sistema
• Suport a la transmissió de baixa-timelag
• Suport a la transmissió de paquets extra llargs fins to1600 bytes
• Suport a la transmissió de paquets VLAN extra llargs
• Suport a la qualitat de servei (QoS), assegurar la transmissió de paquets de VoIP
• Suport a STP per formar una xarxa redundant
• Molt baix consum d'energia (menys de 2W), foc, un rendiment fiable i estable i llarga vida

Especificacions d'actuació

Paràmetre

Especificacions

Mode d'accés

10/100Mbps

Estàndard

IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, 100Base-FX;

Longitud d'ona

Mulitmode:850 / 1310nm; Sol-modalitat: 1310 / 1550nm (opció)

Distància

Categoria 5 retorçat parell: 100m
Fibra: multi-mode de 50/125,62.5/125μm (màxim distanciar km fins a 2 o 5km)
Fibra: sol-mode de 8/125,8.7/125,9/125,10/125μm (màxim a distància de fins a 20-120 km)

Portuària

Un port RJ45:
Per connectar STP/UTP categoria-5 retorçat parells
Un port d'òptica:
Fibra multimode, dual: SC o ST (50, 62,5/125μm)
Monomode, doble fibra: SC o FC (9/125μm)
Sola fibra sola manera: SC o FC (9/125μm)

Mitjà de la conversió

Conversió dels mitjans de comunicació, botiga-i-endavant/tall-a través

MAC address de taula

1K

Espai de memòria intermèdia

Canonada de 1

Control de flux

Dúplex complet: flux de control;
Meitat dúplex: contrapressió

Retard

Magatzem i reenviament: 9.6μs; Tall-a través: 0.9μs

BER

andlt, 19-9

MTBF

100.000 hores

Indicador LED

PWR (Alimentació); ENLLAÇ FX-acte (enllaç òptic/acció)
FDX (FX dúplex complet), TP ENLLAÇ-acte (parells trenat enllaç/acció)
TP 100 (100m la taxa de la transmissió de parells trenat),
FX 100 (velocitat de transmissió de 100M de fibra òptica)

Font d'alimentació

DC5V 1A (externes), AC220 0.5A / DC-48 (intern)

Consum d'energia

andlt; 2W

Temperatura de funcionament

-10 ~-55 º C

Funcionament humitat

5%~90%

Manté la temperatura

-40 ~ 70 º

Manteniment de la humitat

5% ~ 90% no-condensació

Dimensions

71mm (W) * 94mm (D) * 26 mm (H) (font d'alimentació externa)

Demanar informació

Model de

longitud d'ona

Fibra

Portuària de TX

Mode de fibra

Potència TX (dBm)

RX Sen.
(dBm)

Distància

FM-1100-02

850/1310nm

SC/ST

RJ-45

MM, dúplex

-22 a -12

≤-30

2km

FM-1100-L2

1310nm

SC/FC

RJ-45

SM, dúplex

-15 a -8

≤-37

20km

FM-1100-L4

1310nm

SC/FC

RJ-45

SM, dúplex

-8 a -3

≤-37

40km

FM-1100-L6

1310nm

SC/FC

RJ-45

SM, dúplex

-3 a 0

≤-37

60km

FM-1100-L8

1550nm

SC/FC

RJ-45

SM, dúplex

-8 a -3

≤-40

80km

FM-1100-10

1550nm

SC/FC

RJ-45

SM, dúplex

-3 a 0

≤-40

100km

FM-1100-12

1550nm

SC/FC

RJ-45

SM, dúplex

0 a 3

≤-40

120km

FM-1101-L2A

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, BI-DI

-13 a -8

≤-36

20km

FM-1101-L2B

T1550/R1310

SC

RJ-45

SM, BI-DI

-13 a -8

≤-36

20km

FM-1101-L4A

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, BI-DI

-8 a -3

≤-36

40km

FM-1101-L4B

T1550/R1310

SC

RJ-45

SM, BI-DI

-8 a -3

≤-36

40km

FM-1101-L8A

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, BI-DI

-5 a -3

≤-36

80km

FM-1101-L8B

T1550/R1310

SC

RJ-45

SM, BI-DI

-5 a -3

≤-36

80km

PDF
10-100M-Media Converter

Aprofitant l'àmplia experiència i coneixements, SOPO és conegut com un dels majors fabricants de fibra al convertidor de mitjans de comunicació de a10-100-1000 m de convertidor de ethernet i fibra als mitjans de comunicació ethernet per a la seva alta qualitat i productes de baix preu i un servei excel·lent. Si us plau, ser lliure comprar productes barats fets la Xina de la fàbrica.

Hot Tags: fibra de convertidor de mitjans de comunicació de a10-100-1000 m de convertidor de ethernet i fibra als fabricants ethernet de mitjans de comunicació, fàbrica, fet a la Xina, qualitat, preu, barats
Productes relacionats
Contacti amb nosaltres
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adreça: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Xina

Telèfon: +86-755-23124132

Enviar per fax: 86-755-23774378

Correu electrònic: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop